021-88776213 021-88873577-9
دستکش یک بار مصرف پلاستیکی 100 تایی پنگوئن پاکتی
fa_image_gallery
fa_image_gallery
fa_image_gallery
دستکش یک بار مصرف پلاستیکی 100 تایی پنگوئن پاکتی
fa_image_gallery
fa_image_gallery
fa_image_gallery

دستکش یک بار مصرف پلاستیکی 100 تایی پنگوئن پاکتی

logo
رنگ
سایز
کالا به صورت پلمپ می باشد ، و نباید باز شده باشد .

نمایش قیمت فقط برای اعضای سایت

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

این کالا در انبار پنگوين پلاست موجود می باشد

93% از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند

دستکش پلاستیکی یکبار مصرف پنگوئن ساخته شده از الیاف ضد آب و شفاف است. این دستکش ها گزینه مناسب و با کیفیت جهت جابجایی و سرو میان وعده های غذایی هستند. دستکش های پلاستیکی در مواردی مانند: خانه داری، بیمارستان ها، سالن های زیبایی و … مورد استفاده قرار می گیرند. البته که مهم ترین بخش کارایی این دستکش ها در آشپزخانه هاست. پنگوئن عرضه کننده انواع محصولات بسته بندی استریل و تجهیزات پلاستیکی است که با توجه به نیاز کاربران محصولات با کیفیت ارائه داده است. دستکش یکبار مصرف پنگوئن از برترین های این برند است که در یک بسته بندی 100 عددی ارائه شده است.

دستکش یکبار مصرف پنگوئن 100 عددی

موارد استفاده دستکش یکبار مصرف پنگوئن

اگر به دنبال روشی آسان جهت جابجایی مواد غذایی بدون تماس دست هستید، استفاده از دستکش های پلاستیکی بهترین گزینه است. دستکش های شفاف و ضد آب پلاستیکی در انواع کیفیت ها در بازار موجودند. به دلیل کیفیت بالا، ضخامت استاندارد و قیمت به صرفه، دستکش های پنگوئن با استقبال بالایی روبرو گشته است .در متن زیر به بررسی ویژگی های دستکش پلاستیکی پنگوئن با بسته بندی 100عددی پرداخته ایم.

مشخصات دستکش پلاستیکی پنگوئن - 100عددی

از روش های مطمئن و استریل جهت جابجایی اقلام و مواد غذایی در آشپزخانه، استفاده از دستکش پلاستیکی نرم و شفاف پنگوئن است. این دستکش های ضد آب طراحی شده اند. دستکش های پلاستیکی پنگوئن با وزن بسیار کم، در یک بسته بندی 100 عددی عرضه شده اند.

مزیت استفاده از محصولات پنگوئن

معیار های رتبه بندی کیفیت و اصالت کالا، از مهم ترین ها جهت گزینش هر محصول است. در متن زیر به مزیت های کلی استفاده از محصولات پنگوئن اشاره می کنیم:
مواد اولیه: اگر دوستدار محیط‌ زیست باشید، همواره به دنبال محصولاتی قابل بازیافت با وارد کردن کمترین آسیب به محیط زیست هستید . انواع محصولات پلاستیکی از ماده ای شفاف به نام پلی اتیلن ( فاقد مواد شیمیایی مضر) ساخته  شده اند.

دو نوع محصول دستکش تولید میشود:

100 عددی در لفاف پلاستیکی  /  100عددی در جعبه مقوایی 

category محصولات مرتبط