021-88776213 021-88873577-9
درباره ما
past گذشته

در گذشته و زمانی که استفاده از پاکت های زباله و فریزر رایج نبود، انباشت های زباله در سطل ها جمع آوری و در نهایت کنار پیاده روها تخلیه می شد. نگهداری بهداشتی فرآورده های غذایی در یخچال و فریزر به آسانی میسر نبود و مغازه ها از پاکت های کاغذی تولید شده از مواد غیربهداشتی برای حمل اجناس استفاده می کردند با پیشگام شدن شرکت نایلکس در شکل گیری صنعت پلاستیک ایران فصلی نوین در فرهنگ نظافت شهری و ایجاد بهداشت و سهولت در زندگی روزمره پایه گذاری شد. کارخانه نایلکس در سال 1355 شمسی بر فراز تپه ای مشرف به شهر در حوالی قم احداث گردید و طی بیش از سی سال گذشته همواره در حال توسعه بوده است.

present هم اکنون

طی فعالیت ها و تولیدات مستمر، محصولات شرکت از کیسه های زباله، فریزر و خرید به طیف وسیع تری از محصولات مورد نیاز و استفاده در منازل و بازار ارتقاء یافته است از آن جمله می توان به کیسه های پلی آمید برای تازه نگه داشتن طولانی مدت خوراکی ها، سفره های پلاستیکی، پاکت های زیپ دار، دستکش های یکبار مصرف بهداشتی و خدمات گسترده چاپ و بسته بندی برای تولیدکنندگان محصولات صنعتی، آرایشی-بهداشتی و لبنی اشاره کردامروزه شرکت پنگوئن پلاست (در سال 1380 شرکت تحت این عنوان تغییر نام داد) به لحاظ تکنولوژی تولید، پیشرفته ترین و کامل ترین واحد تولیدی فیلم ها و پاکتهای پلاستیک در ایران شناخته می شود و بیشترین حجم تولید را دارد. این کارخانه در زمینی به مساحت پنجاه هزار متر مربع با زیر بنای سی هزار متر مربع شامل سالن های اصلی تولید فیلم، چاپ، پاکت سازی، بسته بندی و سالنهای جانبی تولید شامل لمینت، فیلم، برش فیلم، بازیافت مواد، ساخت کلیشه و کنترل کیفیت می باشد. بالغ بر سیصد نفر پرسنل کارآزموده در بخش های مختلف کارخانه و با تخصص های فنی متعدد در سه شیفت کاری مشغول به فعالیت هستند.

آینده
شرکت پنگوئن پلاست

همچون گذشته با تکیه بر تجهیزات پیشرفته فنی و امکانات گسترده و بروز همواره در صنعت فیلم و پاکت سازی ایران پیشرو خواهد بود و با حفظ و ارتقاء تکنولوژی های تولیدی و کارمندان متخصص به جلب اعتماد مشتریان روزافزون خود ادامه می دهد