021-88776213 021-88873577-9
رول پرفراژ دار فریزری 250 عددی ضخیم پنگوئن با بسته بندی پلاستیکی
fa_image_gallery
رول پرفراژ دار فریزری 250 عددی ضخیم پنگوئن با بسته بندی پلاستیکی
fa_image_gallery

رول پرفراژ دار فریزری 250 عددی ضخیم پنگوئن با بسته بندی شیرینگ پلاستیکی

logo
رنگ
سایز
کالا به صورت پلمپ می باشد ، و نباید باز شده باشد .

نمایش قیمت فقط برای اعضای سایت

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

این کالا در انبار پنگوين پلاست موجود می باشد

98% از خریداران، این کالا را پیشنهاد کرده اند

پاکت فریزر رولی پنگوئن در ابعاد 25*35 سانتی متر یکی دیگر از پرکاربردترین های برند پنگوئن است که در یک بسته بندی 250 عددی عرضه شده است. جهت نگهداری مواد غذایی در طولانی مدت استفاده از کیسه های شفاف فریزری جایگزین هوشمندانه تری نسبت به شیشه های سنگین وزن و شکننده می باشند. این کیسه ها با ضخامت استاندارد با بهترین متریال به مدت طولانی مواد غذایی شما را به تازگی و کیفیت اولیه در فریزر یا یخچال نگهداری می کنند. تفاوت کیفیت کیسه‌های فریزر پنگوئن به سادگی قابل تشخیص است؛ چرا که به آسانی پاره نمی شوند و از ضخامت بالایی برخوردارند. پنگوئن از برند های با تجربه در زمینه تولید محصولات بسته بندی در ایران است که محصولات خود را با ضمانت و کیفیت بالا عرضه کرده است. در متن زیر به بررسی کیسه فریزری رولی پنگوئن با بسته بندی 250 عددی پرداخته ایم :

کیسه فریزر ضخیم پنگوئن 250 برگ رول پرفراژ

مشخصات پاکت فریزری پنگوئن 250 عددی

کیسه فریزر رولی پنگوئن با بسته بندی پلاستیکی، مشابه کیسه فریزری رولی جعبه ای با تفاوت اندک در بسته بندی است. یکی از ساده ترین کاربری های این کیسه ها ایجاد پرفراژ جهت جداسازی کیسه از یکدیگر است. ابعاد این کیسه ها 25*35 سانتی متر و از متریال پلی اتیلن شفاف ساخته شده است. نرمی و وزن کم این کیسه ها موجب جایگزینی آنها با شیشه های شکننده با وزن بالا شده اند؛ ازینرو در آشپزخانه، حمل تنقلات، نگهداری مواد غذایی در یخچال و سایر موارد استفاده می شوند.

مزیت های استفاده از کیسه فریزری پنگوئن

کیسه های پلاستیکی به دلیل استفاده جهت نگهداری و بسته بندی مواد غذایی، باید استریل و فاقد مواد شیمیایی باشد. کیفیت و متریال مرغوب بکار رفته در محصولات پنگوئن، از فساد مواد غذایی جلوگیری کرده و در مدت زمان طولانی از آن حفاظت می کند. به مزیت های کلی استفاده از کیسه فریزر پنگوئن اشاره می کنیم :

مواد اولیه

متریال استفاده شده در کیسه های پلاستیکی پنگوئن از مواد پلاستیکی به نام پلی اتیلن است که ضد آب و فاقد مواد شیمیایی مضر می باشد.

بسته بندی مطمئن

جهت نگهداری مواد غذایی در طولانی مدت باید دقت لازم در بسته بندی را به کار ببری؛ محکم و بدون هوا بسته بندی کنید تا مواد غذایی به تازگی اولیه نگهداری و حفظ شوند.

سایزبندی

کیسه های فریزر پنگوئن را می توانید در اندازه های مختلف پیدا کنید؛ این برند با توجه به نیاز انواع کاربری ها، سایز و ضخامت های متنوع برای پاکت های پلاستیکی در نظر گرفته است. 

مصارف کیسه فریزری پنگوئن

category محصولات مرتبط